A Konferencia 2019 előadói

Hanoch Munir

Hanoch Munir a Pakistan Gospel Mission alapító vezetője. Fő szolgálati területei a vezetőképzés, gyülekezetplántálás, evangelizálás és szeretetszolgálat.

Angliában élő pakisztáni hívő ember volt, amikor 2012-ben Isten elhívta arra, hogy menjen vissza szülőföldjére és indítsa el ezt a missziót. Azóta a veszélyek és nehézségek ellenére hatalmas győzelmeket élnek át sok-sok területen. Kiváltság nekünk, hogy közelebbről megismerhetjük szolgálatát ezen a konferencián.

Révész László

Révész László a Kecskeméti Baptista Gyülekezet dicsőítő pásztora. Évek óta szolgál Mike Sámuel mellett az ének-zenei szolgálatban. 2018 szeptembere óta pedig félállásban végzi ezt a szolgálatot. Zenei szolgálata nagy hatással van nem csak a kecskeméti gyülekezetre, hanem az élő közvetítésen keresztül sok más emberre, aki az interneten keresztül követi a kecskeméti istentiszteleteket.